logo

Opis naszego zespołu

Początki…

Nasz zespół składa się z 6 osób. W 2011 roku pracowaliśmy osobno, nie widzieliśmy nawet o swoim istnieniu. Każdy z nas szkuał jakichkolwiek ogłoszeń o współpracy z innymi programistami, którzy znają się na temacie. Przy odrobinie szczęścia, natrafiliśmy właśnie na siebie. Działamy cały czas i nic nie zapowiada końca naszej współpracy. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwi i panuje przyjazna atmosfera. Skupieni jesteśmy na robieniu hacków, które jak wiadomo w Poslce mają wielką popularność. Wielu użytkowników korzysta z naszych programów i jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz zespół powstał troszeczkę przypadkowo, jak widać szczęście nam sprzyja.

Oprócz MovieStarPlanet mamy również stronkę, którą chcemy się pochwalić. Jest to strona poświęcona w 100% Pokemon GO. Znajdziecie tam hacka do tej gry. Jeśłi interesujesz się tą grą i chcesz mieć hacka, to koniecznie zajrzyj. Zapraszamy serdecznie tutaj: Pokemon GO Hack.

Tak wygląda nasz zespół…

Agnieszka-26 lat, pochodzi z Kalisza i od zawsze interesowała się informatyką, zwłaszcza programowaniem. Specjalność- Java, jednak bardzo dobrze ogarnia większość języków programowania. Jest odpowiedzialna za estetykę wykonywanych projektów. Cenimy ja za staranność, wszyscy jesteśmy zadowoleni z współpracy z nią.

Łukasz- 23 lata, w tym roku rozpoczął swoje studai i ma troszkę mniej czasu. Jego największą zaletą jest łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Odpowiada za kontakty z innymi zespołami informatyków( zwłaszcza przy większych projektach). Specjalizuje się w php, podobnie jak Agnieszka zna większość języków programowania.

Miłosz- 27 lat, mieszka w Poznaniu, marzy o zostaniu architektem, zapalony biegacz. Informatyka i programowanie traktuje jako hobby. Muszę przyznać, że jest w tym „hobby” bardzo dobry. Posiada wiele umiejętności, prawdziwy człowiek orkiestra.

Na końcu ja- Maciek 25 lat, mieszkam we Wrocławiu, mogę powiedzieć, że to właśnie ja założyłem nasz zespół. Interesuję się programowaniem. Jest to moja prawdziwa pasja. W wolnych chwilach uprawiam liczne sporty. Specjalności- Java, PHP. Ponadto podobnie jak reszta – znam większość języków programowania.